Teisingas Windows 7 operacinės sistemos diegimas: Programinė įranga


Įdiegus Windows 7 sistemą (žinoma, iš anksto tam pasiruošus), sutvarkius visas tvarkykles bei sudiegus atnaujinimus, šiandien galima pradėti diegti programinę įrangą, reikalingą darbui su kompiuteriu. Kadangi programinę įrangą kiekvienas turėtų diegti pagal savo poreikius, šioje skiltyje per daug nesiplėsiu.

Naujausios versijos

Norėčiau akcentuoti, kad į naują sistemą diegtumėte tik naujausias programų versijas. Nesvarbu, jei kažkur kompaktiniame diske turite užkaupę programų kolekciją – nenaudokite jų. Labai senos programos greičiausiai turės problemų naujoje Windows 7 operacinėje sistemoje. Jeigu tai sisteminės programos, diegiančios savo tvarkykles (pvz. „Daemon Tools“), jos gali visiškai užlaužti sistemą.

Programos, kurias reiktų turėti

Viena iš pirmųjų diegiamų į kompiuterį programų – antivirusinė. Iš savo pusės norėčiau rekomenduoti Microsoft „Security Essentials“ (64 bitų versija). Tai – nemokama antivirusinė programa, kuri puikiai veikia Windows 7 sistemoje neapkraudama kompiuterio.

Neabejoju, kad ankščiau ar vėliau daugeliui teks naudotis diskų atvaizdais, kadangi nemažai programinės įrangos ar žaidimų yra pateikiami tokiu pavidalu. Daugelis tam įpratę naudoti gerai žinomą „Daemon Tools programą. Iš savo patirties rekomenduočiau jos vengti, kadangi teko susidurti su nemažai problemų, kurias sukelia šios programos tvarkyklės. Taip pat programa yra mokama (nemokama jos versija, neatsargiai diegiant, bent jau seniau, į kompiuterį įdiegdavo šnipinėjančios programinės įrangos). Šią programą puikiai pakeičia nedidelė ir nemokama „Virtual Clone Drive“ programa.

Pabaigai

Pabaigai norėčiau paminėti, kad visa čia pateikta medžiaga remiasi mano asmenine patirtimi. Visi atliekami veiksmai, jų eiliškumas ar pan. nėra de facto ir vienintelis galimas būdas įdiegti Windows 7 operacinę sistemą. Kai kurie čia aprašyti veiksmai gali skirtis priklausomai nuo naudojamos aparatinės įrangos, Windows 7 versijos ar individualių pasirinkimų instaliacijos metu. Visi sprendimai ir pasirinkimai atviri diskusijoms – pasistengsiu atsakyti į visus Jums iškilusius klausimus.

Beje, už nelaimes, tokias kaip duomenų praradimas, diegimo ar konfigūravimo metu teksto autorius, t.y. aš, neatsako. Jeigu tai, ką čia perskaitėte Jums atrodo per daug sudėtinga, operacinę sistemą perrašyti patikėkite specialistui.


Pagal http://www.mugit.lt/teisingas-windows-7-operacines-sistemos-diegimas-programine-iranga

This entry was posted in Kaip įsirašyti Windows. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą