Rekomenduojamos nemokamos antivirusinės programos


Microsoft Security Essentials

Ilgą laiką nemokamų antivirusinių programų rinkoje nebuvo pokyčių. Vartotojams buvo prieinamos trys nemokamos antivirusinės programos AVG, Avast ir Avira. Per tuos metus jos nedaug keitėsi. Nors kiekviena turėjo savų trūkumų, programos siūlė gerą apsaugą visiems nenorintiems už tai mokėti pinigų. šių metų rugsėjo mėnesį prie šios trijulės prisijungė ketvirtas narys – Microsoft Security Essentials.

Naujas Microsoft produktas išsiskiria vartotojo sąsajos paprastumu bei veikimo sparta. Įdiegus programą nereikia atsakinėti į nesuprantamus klausimus ir aiškintis ką reiškia konkrečios funkcijos. Pirmą kartą įjungta programa jau yra sukonfigūruota ir pasiruošusi automatiniam darbui. Security Essentials langas yra padalytas į keturias korteles. Pirmoje kortelėje yra pateikiama informacija apie programos būklę, antroje – informacija apie atnaujinimo sistemą, likusiose galima peržiūrėti rastų virusų sąrašą bei keisti programos nuostatas. Manau šiuose kortelėse lankysitės retai, nes programa puikiausiai veikia be vartotojo įsikišimo. Tuo labiau, kad Security Essentials netrikdys jūsų darbo nereikalingais pranešimais tol kol nesusidursite su virusais. Manau tai puikus sprendimas, nes daugelis antivirusinių programų vartotojui suteikia per daug nereikalingos informacijos.

SIŲSTIS PROGRAMĄ IŠ KŪRĖJŲ SVETAINĖS

 

Panda Cloud Antivirus

Tikriausiai viena, tikrai gera ir visiškai nemokama antivirusinė yra Panda Antivirus. ši programa turi šaunią, suprantamą, maloniai atrodančią vartotojo sąsąja ir giriasi, kad neapkrauna kompiuterio resursų.

SIŲSTI PROGRAMĄ IŠ KŪRĖJŲ SVETAINĖS

 

AVG

Programa iš esmės naudoja nedaug resursų, automatiškai atsinaujina, turi malonią išvaizdą.

SIŲSTIS PROGRAMĄ IŠ KŪRĖJŲ SVETAINĖS

 

Avast Free Antivirus

Programa virusų paiešką gali atlikti pilnai neįsijungus operacinei sistemai. Tai leidžia aptikti dar nepradėjusius veikti virusus.

Kita išskirtinė programos savybė yra VRDB (angl. Virus Recovery Database). Pasak kūrėjų VRDB leidžia atkurti virusų sugadintus failus. Sistemos veiksmingumo nežinau, tačiau alternatyva yra gerai. Jei VRDB jums nepasiteisins, ją visada galėsite išjungti.

Avast! yra padalinta į interneto, tinklo, p2p ir panašius apsaugos modulius, tad nenaudojamos paslaugos apsaugą visada galite išjungti.

Jei Avast! norėsite naudoti ilgiau, turėsite užsiregistruoti. Registracija nemokama.

SIŲSTIS PROGRAMĄ IŠ KŪRĖJŲ SVETAINĖS

Taip pat gali būti įdomu:

Nemokamos kenkėjų šalinimo programos

Dar viena nemokamų antivirusinių programų apžvalga

This entry was posted in Kompiuterio priežiūra. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą